2 prehry proti tradičnému súperovi. Domácim chýbalo viac odvahy.

Slávia Trnava – Fándly Sereď 38:56 ( 14:31 )

Body Slávia: Karcz – 6 bodov, M. Žehnaj – 6 bodov, Náhlik – 6 bodov, Dušanič – 6 bodov, Chynoranský – 4 body, H. Karcz – 4 body, Koza – 2 body, Staviarsky – 2 body, Bohm – 2 body

Slávia Trnava – Fándly Sereď 32:58 ( 14:27 )

Body Slávia : Náhlik A. – 14 bodov, Dušanič M. – 8 bodov, Koza – 4 body, Bohm – 4 body, Žehnaj – 2 body

Tréner Orgler:

Po výborných výkonoch z posledných zápasov, nás v sobotu zastihol útlm.V prvom zápase nám ušiel začiatok a prvú štvrtinu sme prehrali o 16 bodov. Hra sa v ďalšom priebehu  vyrovnala, ale nám sa už  nepodarilo rozdiel z prvej štvrtiny dohnať a zápas sme prehrali. V druhom zápase bol súper jednoznačne lepší a zaslúžene vyhral.

Herný prejav v obidvoch zápasoch bol pre mňa sklamaním, ale ako sme trénovali počas dvoch týždňov ( sviatky ), keď niektorí hráči absolvovali 1-2 tréningy, tak sme aj hrali. Súper počas sviatkov absolvoval výbornú prípravu – turnaj v Ostrave a na jeho hre to bolo aj vidieť.Do budúcna sa aj my musíme zamyslieť ako efektívnejšie – basketbalovo využiť čas počas sviatkov a zodpovednejšie sa pripraviť na zápasy. Pochváliť by som chcel za prístup Maťka Kozu, ktorý aj napriek zdravotným problémom prišiel na zápas a podporil chlapcov.