Paráda, víťazstvo U14 v Leviciach

Levice – Slávia Trnava 42:49 (polčas 21:26)

Body Slávia: Náhlik 25, Rybnikár 12, Karcz R. 4, Rakús 2, Dušanič 2, Chynoranský 2, Bohm 2

Tréner Orgler:

V nedeľu sme vycestovali za súperom do Levíc. Cesta nás nezmohla a my sme od začiatku vstúpili do zápasu koncentrovane a pod taktovkou výborne hrajúceho Andreja sme úvodnú štvrtinu vyhrali 6:14. V druhej štvrtine sa hra vyrovnala a do šatní sme išli s víťazstvom 21:26. Aj v druhom polčase sme hrali organizovane, dobre sme bránili a stále si udržiavali tesný odstup a nakoniec zápas dotiahli do víťazného konca. Chlapci si za dobrú hru a kolektívny výkon v tomto zápase zaslúžia pochvalu. Výborný výkon v zápase podal Andrej  Náhlik, ktorý svojim prístupom k basketbalu môže byť vzorom pre ostatných hráčov. Chlapci sa dobre naladili pred úvodným turnajom CEYBL, ktorý odohráme 11.10. – 13.10. v Litomyšli.