Inter Bratislava : MBK Trnava 63:53 (30:25)

Body Slávia: Náhlik 19, , Karcz R.9,  Karcz  H. 8, Bohm 4, Savara 4, Dobiš 3, Chynoranský 2,

Augustín 2, Staviarsky 2.

Tréner Orgler:

V predohrávanom zápase s Interom sa od začiatku hral obojstranne rýchly  a vyrovnaný zápas.

V tretej štvrtine nám Inter odskočil, ale naši chlapci sa nevzdávali a poslednú štvrtinu vyhrali 24:7 a celkovo zápas prehrali len o 10 bodov. S týmto súperom sme prehrávali vždy vysokým rozdielom, ale  niektorí naši hráči na jednotlivých postoch sa kvalitatívne dotiahli na úroveň svojich protihráčov, s ktorými v minulosti prehrávali ,,mikrosúboje“. Samozrejme, súper má širší káder vyrovnaných hráčov čo sa potom prejaví na konečnom výsledku.  V našej hre je vidieť veľký progres, chlapci sa zlepšujú od zápasu k zápasu a verím, že im táto chuť do basketbalu vydrží čo najdlhšie.