Opäť víťazstvá U14 nad Levicami

Slávia Trnava – Junior Levice 58:40 (polčas 28:20)
Body Slávia: Dušanič 14, Koza 8, Náhlik 8, Savara 8, Dobiš 5, Rakús 4, Rybnikár 3, Bohm 2, Chynoranský 2, Janáč 2, Staviarsky 2

Slávia Trnava – Junior Levice 58:51 (polčas 30:29)                                                                                Body Slávia: Náhlik 21, Koza 12, Savara 9, Rybnikár 8, Janáč 6, Rakús 1, Dušanič 1

Tréner Orgler:

V sobotnom dvojzápase sme sa streti v ďaľšej časti súťaže s družstvom z Levíc. V tejo sezóne máme s nimi priaznivú bilanciu a chlapci ju nechceli prerušiť ani v sobotu, čo sa im aj podarilo a vyhrali  v obidvoch zápasoch, hoci sme znovu nastúpili v nekompletnej zostave. Potešením je návrat do zostavy M.Kozu a M.Rybnikára po dlhodobom zranení. V prvom zápase by som vyzdvihol výkon Maxa, ktorý v druhej štvrtine zápasu dominoval a z 18- tich bodov družstva dal 12 a zavelil k rozhodujúcemu bodovému odskoku v zápase. Za zmienku stojí ešte výborný výkon Riša Janáča, ktorý hrá basketbal ešte veľmi krátko, ale svojim prístupom k basketbalu a tréningovou morálkou sa výkonnostne posunul dopredu a predčil už aj hráčov, ktorí to hrajú oveĺa dlhšie.

Druhý zápas bol vyrovnanejší,v závere sme sa trošku báli o víťazstvo, ale chlapci zabojovali a aj tento zápas dotiahli do víťazného konca a spoločne sme si spravili predčasne pekné Vianoce.