U12 má za sebou domáci turnaj

MBK AŠK Slávia Trnava – Inter Bratislava   16:39

Body Slávia: Vítek Patrik -9 (TH 6/1),Čmarada Tomáš – 3 1x trojka, Kollar Matúš – 2, Kmety Hugo -2.

Tréner Herega: Domáci turnaj sme začali prvým zápasom proti družstvu žlto-čiernych a nezačali sme ho najlepšie, kedy sme prvú štvrtinu boli ustráchaní a nevedeli sme prejsť na útočnú polovičku. Chýbala nám koncentrácia a chlapci sa zbavovali lopty, ako keby bola horúci zemiak, z toho vyplýval aj polčasový výsledok 20:3, ktorý však nebol úplným obrazom toho, čo sa na ihrisku odohrávalo. Do druhého polčasu sme vyšli lepšie a po tom ako chlapci začali hrať protiútok podľa predstáv trénera, nastal posun aj na výsledkovej tabuli. Druhý polčas skončil 19:13 pre lepšie družstvo Interu. Tešiť by nás mala široká rotácia hráčov a zapojenie 4 hráčov z U11.

IMC Slovakia Považská Bystrica – MBK AŠK Slávia Trnava   24:15

Body Slávia: Vitek 4 body, Dávid Kouba 4 body, Tomáš Čmarada 2 body, Michal Černuška 2 body, Oliver Hanák 2 body, Matúš Kollár 1 bod TH 2/1.

Tréner Herega: Druhý zápas sme odohrali proti vyrovnanejšiemu súperovi z Považskej Bystrice. Z družstva bola cítiť od prvých minút veľká nervozita, ako keby tušili, že v tomto zápase by mohla prísť prvá výhra. Nervozita nám však zväzovala ruky a neboli sme schopní skórovať, aj keď príležitostí sme mali viac ako dosť. Nakoniec z toho bola prehra, ale vieme kde máme najväčšie nedostatky a na čom musíme popracovať. Aj v tomto zápase boli zapojení všetci chlapci a budem rád ak to tak zostane do konca sezóny, v prvom rade sa majú chlapci baviť až potom sú výsledky.