Víťazstvo mužov v prvom zápase

Trnava – Holíč 69:53
Body: Michalík 21, Sečeň 19, Treflík 10, Ilavský 7, Lipták 6 (Fekoňa 6, Orešanský 0, Šrot 0)
Novú sezónu začali muži Slávie víťazstvom, keď v úvodnom zápase privítali nováčika z Holíča. Domáci mali excelentný úvod, keď po 3. minútach hry bolo skóre 14:2. Po oddychovom čase hostí náskok klesal, až nakoniec skóre 1. štvrtiny bolo 18:16. V druhej časti hry po prestriedaní sa darilo posile z Pezinka, Michalíkovi, keď v priebehu pár minút zaťažil konto 12 bodmi. Trnavčania si náskok udržali až do polčasu (41:25). V treťom dejstve hry hrali domáci rýchly basketbal, keď sa náskok vyšplhal až na 21 bodov. Do poslednej časti hry poslal domáci tréner hráčov z lavičky, preto aj výsledok bol pre hostí prijateľný.