Muži opäť víťazne

Karlovka BA – MBK Trnava 86:99
Body: Michalík 29, Ilavský 27, Lešický 13, Lipták 13, Treflík 2 (Žigray 7, Fekonja 6, Synak 1)
V sobotu sa stretli 2 mužstvá bez prehry, no na palubovke počas celého zápasu bolo vidieť iba jedno mužstvo – hosťujúca Trnava. Trnave chýbali Sečeň a Novomestský (hrali za materské kluby). Od začiatku sa hosťujúci hráči „chytili“ spoza trojkového oblúka a hlavne Ilavský a Michalík v prvom polčase zamestnávali domácu obranu. Prvý polčas Trnava vyhrala 41:25. V druhej časti hry domáci sa na začiatku opäť nechytili v obrane a po 25 min. Trnava vyhrávala o 23 bodov. Po prestriedaní na hosťujúcej strane domáci stiahli náskok na prijateľných 15 bodov.

ŠKP BA – MBK Trnava 53:68
Body: Sečeň 14, Michalík 13, Ilavský 11, Lešický 9, Lipták 3 (Fekoňa 10, Treflík 7, Novomestský 1)
Trnava povzbudená výhrou zo soboty a posilnená Sečeňom a Novomestským opäť začala výborne a dovolila ŠKP BA nastrielať v prvej štvrtine iba 11 bodov. ŠKP BA posilnená Ivanom (bývalý extraligový hráč Interu BA) v druhej časti zmenila osobnú obranu na zónovú a zbrzdila útočnú hru hostí. Za domácich sa presadil hosťujúci Staško, ktorý nastrieľal 18 bodov, za hostí Sečeň 14 bodov. Trnavčania podali kolektívny výkon a po 6 výhrach im patrí prvá priečka v tabuľke. O dva týždne ich čakajú Trenčín a Holíč na ich palubovke.