Výborná bilancia mužov: 8-0

Trenčín – Trnava 59:68
Body: Ilavský 22, Sečeň 18, Lipták 8, Michalík 8, Lešický 4 (Treflík 6, Fekonja 2, Žigray 0, Mlynek 0, Novomestský 0)

Úvod stretnutia sa z oboch strán začal ofenzívne a Trnavčania držali krok s domácimi. Po 3. minútach zápasu sa domáci „zasekli“ a nedokázali do konca prvej štvrtiny nastrielať súperovi viac ako 10 bodov. Trnavčania si pozornou obranou udržali náskok do polčasu keď ho vyhrali 38:29. Trenčania sa ani v druhom polčase nedostávali do tempa, keď hlavne hosťujúci Ilavský im robil nemalé problémy (6 trojok). V poslednej časti hry sa hosťom zranili hneď dvaja hráči (Lipták a Lešický) a hostia dokázali stiahnuť konečný náskok na prijateľných 9 bodov. Trnava si odviezla cenné 2 body z pod hradu Matúša Čáka Trenčianskeho.

Holíč – Trnava 64:67
Body: Ilavský 21, Michalík 16, Novomestský 5, Treflík 4, Sečeň 2 (Fekonja 10, Žigray 4, Mlynek 3)
Trnava pricestovala na Záhorie bez dvoch hráčov základnej zostavy (Lipták, Lešický) a nedoliečeného Sečeňa a na ich hre to bolo vidieť. V dramatickom zápase plnom chýb hráčov a niekedy aj arbitrov nakoniec hostia dokázali vyhrať prvý polčas o 5 bodov. Do druhého polčasu už Trnava nastupovala bez pivota Sečeňa (zranenie členka) a všetka pozornosť sa sústreďovala na podkošové súboje domáceho Došeka z hosťujúcimi hráčmi – Žigray, Mlynek, Treflík. 10 sekúnd pred koncom domáci Hanusek premenil 2 bodový pokus a domáci sa tešili na predĺženie, no radosť im pokazil peknou trojkou v poslednej sekunde Novomestský. Holíč – Trnava 64:67.