Prvá prehra mužov prišla v Leviciach

Levice B – Trnava 67:61
Body: Michálik 22, Lipták 14, Sečeň 5, Treflík 4, Ilavský 1 (Mlynek 6, Fekoňa 4, Synak 3, Šrot 3, Žigray 0)

Diváci v levickej aréne videli dramatický duel, no priemernej prvoligovej úrovne. Hostia pricestovali bez zraneného Lešického a Novomestského (hral za domáci klub) v úlohe favorita a v úvodnej štvrtine to aj potvrdzovali. Presná rozohrávka zakončená dobrou streľbou bol náskok 5 bodov. Po priestredaní v druhej časti hry hosťujúceho trénera Štajgera a zmena domácej obrany sa Trnavčania nevedeli presadiť 6 minút za sebou v útoku a tak domáci poľahky otočili výsledok v polčase a vyhrali ho 35:31. Na konci druhej štvrtiny sa zranil hlavný rozohrávač Ilavský a na rozohrávke ho musel zaskakovať Michalík, čo malo vplyv na priebeh druhého polčasu a celého zápasu. Po polčase sa hostia prispôsobili hre Levíc a nedokázali ubrániť agilného Stojanova (30 bodov) a domov si odnášajú prvú prehru po takmer 2 mesiacoch súťaže. Trnavskí muži môžu svoj herný výpadok vyvrátiť už o týždeň v Bratislave na Petržalke a Interi BA.