BSC Bratislava – Slávia Trnava 67:38
Body Slávia: Karcz Rado 10, Henisch Juraj 10, Náhlik Andrej 8, Karcz Henrich 4, Staviarsky Adam 4, Vojtela Tobias 2
BSC Bratislava – Slávia Trnava 44:23
Body Slávia: Rakús Patrik 6, Karcz Henrich 5, Náhlik Andrej 4, Henisch Juraj 2, Spišiak Samuel 2, Reya Daniel 2, Adamík Emil 2
Peter Orgler (tréner U12): Na úvod sezóny sme vycestovali do Bratislavy na palubovku BSC. Začiatok prvého zápasu bol vyrovnaný a polčas sme prehrali 23:15. Súper do druhej časti nastúpil oveľa koncentrovanejší, bojovnejšie naladený a tretiu štvrtinu vyhral 23:7 a rozhodol, že víťazstvo zostane na domácej palubovke. Aj v druhom zápase boli chlapci z BSC lepší a zaslúžene si vybojovali dve víťazstvá.
Naši chlapci bojovali, ale súper mal tentoraz väčšie srdiečko a bol pred nami o krok vo všetkých činnostiach. Boli to úvodné zápasy a chlapci sa na vlastnej koži presvedčili, že musia byť koncentrovaní a pozorní počas celého zápasu. Ideme ďalej a už o dva týždne privítame doma družstvo z Pezinka.