U15 mala netradičný zápasový týždeň

V tomto týždni sme mali odohrať 3 zápasy (1 odložený, 2 podľa rozlosovania). Konečný sumár je takýto:
BBK Bánovce n/Bebravou – MBK AŠK Slávia Trnava 77:65 (38:26)
Body Slávia: Šimko 21, Kuchárek 20, Pavlech a Chmelan po 6, Kiss 5, Bejda 3, Omasta a Roháč po 2
MBK AŠK Slávia Trnava – ŠBK Junior Levice
zápas odložený
MBK AŠK Slávia Trnava – BKM SPU Nitra (ms) 52:54 (25:28)
Body Slávia: Kuchárek 11, Kiss 10, Chmelan 9, Bejda 8, Pavlech 5, Juríček 4, Omasta 3, Krištof 2
V odloženom zápase v Bánovciach rozhodla 1. štvrtina, ktorú vyhrali domáci 25:5 (najväčší rozdiel v prospech domácich bol 21 bodov). Je to škoda, pretože sme v ďalšom priebehu znížili až na 7 bodov (50:43) vďaka dobrej streľbe za 3 body. Zázrak sa však nekonal. Vzhľadom na úvod stretnutia, je výsledok prijateľný. Škoda 1. štvrtiny, mali sme na lepší výsledok.
Sobotňajší zápas s Levicami bol odvolaný pre vysokú chorobnosť v družstve Levíc. Náhradný termín sa hľadá.
V nedeľu sme odohrali zápas s mimosúťažným družstvom z Nitry. Dnes za Nitru nastúpilo 7 hráčov ročníka 2002. Napriek vekovému rozdielu a absencii viacerých našich hráčov sme odohrali vyrovnané stretnutie. K víťazstvu nám chýbalo trocha športového šťastia.

O 2 týždne náš čaká víkend roka. Budeme hrať s družstvami Prievidze a Žiaru. Iba dobré výsledky v tomto víkende nás môžu posunúť do lepšej celoslovenskej nadstavbovej skupiny. Urobme všetko pre náš úspech.