Víkendová bilancia s BSC BA 1:1

U11
BSC BA – Slávia Trnava 72:11 (polčas 46:7)
Body Slávia: Široký 4, Rakús 2, Augustín 2, Čuvala 2, Chynoranský 1, mimo zápis: Marcian 1
V sobotu, 3.3.2018, odohrala U11-tka ďalší odvetný zápas proti BSC Bratislava. Prvé minúty zápasu boli vyrovnané, no súper zabral na plné obrátky a v prvej štvrtine nám nastrieľal 38 bodov (výsledok 1. Štvrtiny – 38:4). Do polčasu bol výsledok už 46:7 v prospech súpera.
Súper na domácej pôde predviedol lepší výkon, nám chýbali presné prihrávky, dôslednejšia obrana, vzájomná spolupráca.
Veľká vďaka patrí aj „rodičovskému fanklubu“, ktorý prišiel chlapcov povzbudiť a vytvoril pravú zápasovú atmosféru. Adriana Rakúsová (vedúca družstva).

U15
Slávia TRNAVA – BSC BRATISLAVA 79:50 (polčas 40:23)
Body Slávia: Kuchárek 24, Kiss, Pavlech po 13, Chmelan, Bejda po 10, Rampach, Omasta po 3, Roháč 2, Ištok 1
Dnešný zápas sme úspešne zvládli. Chalani si z chuti zahrali, vyhrali sme všetky 4 štvrtiny (20:15, 20:8, 20:19, 19:8) a od stavu 3:2 sme viedli až do záverečnej sirény. Chalani dobre bránili, dnes sa darila aj streľba – 8 trojok. Chybičkou krásy bola slabá účasť priaznivcov v hľadisku.
Naša výhra nič nemení na našom konečnom umiestnení – 5. miesto v skupine západ U15. Zlosovanie nadstavbovej časti nás čaká čoskoro, čaká nás jeden víkendový trip na východ Slovenska a jeden víkend doma so súpermi z východu v skupine o 9-13 miesto SR. Palo Kucharek (vedúci družstva).