2 víťazstvá si pripísala aj U15

MBK AŠK Slávia TRNAVA – ŠŠK KAC Jednota Košice 86:57(polčas 51:28)
Body Slávia: Kuchárek 17 (5 trojok, TH 2/0) , Roháč 14 (4 trojky), Bejda 14, Kiss 12 (2 trojky), Omasta 8 (1 trojka, TH 1/1), Chmelan 8, Pavlech 7 (1 trojka, TH 2/0), Juríček 4, Rampach 2
MBK AŠK Slávia TRNAVA – BK ŠPD Rožňava 103:15 (polčas 46:11)
Body Slávia: Kuchárek 41 (3 trojky, TH 2/2), Takács 11 (1 trojka), Chmelan 10 (TH 4/2), Kiss 10 (TH 3/1), Roháč 9 (1 trojka), Pavlech 7 (TH 2/1), Omasta 6, Bejda 6, Juríček 2 (TH 2/0), Rampach 1 (TH 4/1)
Košice: Po nervóznom začiatku, keď si súper vytvoril vedenie 5:10, naši chalani otočili aj zásluhou 5 trojok na 24:16 ešte v prvej štvrtine. Dokázali sme eliminovať trojicu najlepších hráčov Košíc (všetci priemer cez 20 bodov na zápas, hráč Nigut je dokonca na čele U15 po základnej časti – 35.2 bodu na zápas). Vyhrali sme všetky štvrtiny zápasu, v ktorom sa nám výnimočne darila trojková streľba – celkom 13 trojok.
Rožňava: V nedeľňajšom zápase nebolo o víťazovi pochýb od samého počiatku. Súperova najlepšia štvrtina bola tá prvá, ktorú sme vyhrali 23:9, v ostávajúcich troch štvrtinách dokázal dať celkom 6 bodov. Naši chalani si užívali hru pred hlučnou diváckou kulisou, odmenou pre hráčov aj pre divákov bola cez 100 bodová výhra. Symbolicky sto bodov nášho družstva prekročil Maťo Kuchárek, ktorý v tomto zápase nastrieľal rekordných 41 bodov (!). Palo Kuchárek (vedúci družstva).

Prvé stretnutia Západ -Východ dopadli pre MBK výborne. Súperi nám majú čo oplácať, odvetné zápasy sú naplánované na 21.04. (Rožňava) a 22.04. (Košice).