Najmenší kohúti si pripísali trpkú prehru…

Slávia Trnava – BKM Nitra 37:43 (polčas: 23:19)
Body Slávia: Chynoranský 9, Rakús 8, Augustín 8, Široký 6, Vojtela 2, Savara 2, Marko 2
Zápas napínavý až do poslednej sekundy. Takto by sa dal charakterizovať zápas, ktorý odohrala U11, v sobotu, 5.5.2018, na domácej palubovke s družstvom z Nitry.
Naši chlapci začali výborne. Prvú štvrtinu sme si vytvorili 9 bodový náskok (13:4). Hrali sme aktívne, bojovali o každú loptu, dali sme do zápasu srdce a chceli sme vyhrať. Po tretej štvrtine sa však súper na nás bodovo dotiahol – prehrával len o 1 bod.
Zápas rozhodli posledné minúty zápasu. Štyri minúty pred koncom sme so súperom držali remízu. Nitrančania sa však v závere zápasu lepšie skonsolidovali a vytvorili si dvojkošový náskok. Ten aj udržali a odniesli si od nás víťazné body.
Našim chlapcom však aj napriek prehre patrí veľká pochvala za predvedenú hru a rodičovským fanúšikom veľká vďaka za povzbudzovanie. AR