Lokomotíva Sereď – Slávia Trnava 43:38
Body Slávia: Henisch 9, Dušanič 7, Karcz H 6, Náhlik 5, Bohm 4, Vojtela 2, Rakus 2, Žehnaj 2
Lokomotíva Sereď – Slávia Trnava 53:30
Body Slávia: Karcz H 9, Bohm 5, Náhlik 4, Chynoranský 3, Hrehuš 2, Dušanič 2, Henisch 2, Karcz R 2, Rakús 1
Včera sme odohrali posledné dva zápasy tejto sezóny … oba sme prehrali, ale je tu aj niekoľko pozitív:
1. Zaplnili sme u súpera rodičmi jednu tribúnu (foto), ďakujeme za podporu a veríme, že aj v budúcej sezóne si rodičia nájdu cestu na basketbal a podporia svoje ratolesti …
2. Prehrali sme o 5 bodov so súperom, ktorý nám dal naposledy oba zápasy nad 30 bodov …pochvala chalanom. JH
Tréner Orgler: Na posledný dvojzápas sezóny sme vycestovali tabuľkovo k tretiemu najlepšiemu družstvu v našej skupine – BK Lokomotíva Sereď. Úvod prvého zápasu sme nezachytili a súper prvú štvrtinu vyhral 15:2. Hrali sme nekoncentrovane, ako v útoku tak i v obrane. No od druhej štvrtiny sa úplne zmenil obraz našej hry. Začali sme hrať opäť našu hru a chlapci bojovali ako o život. Aj v ďalšom priebehu zápasu sme hrali výborne a skoro sme sa postarali o prekvapenie. Víťazstvo sme mali na dosah, ale v prílišnej snahe sme nepremenili zopár vyložených šancí a aj zaváhania v obrane a ľahké straty lôpt nás pripravili ešte o príjemnejší pocit na konci zápasu. Chlapci boli povzbudzovaní početným zastúpením rodičov v hľadisku, ktorí im v Seredi pripravili domáce prostredie a na konci odmenili ich výkon mohutným potleskom. Vyhrať s takýmto kvalitným súperom tri štvrtiny si naozaj zaslúži veľké uznanie. Aj v druhom zápase sme sa držali, ale prvý zápas nás stál veľa síl a už sme na súpera nestačili. Aj v týchto zápasoch sme ukázali veľký progres od začiatku sezóny a ukázali, že poctivou prácou – tréningom, môžeme potrápiť aj silné družstvá. Bravó chlapci.