Chvíľkové dobré pasáže nestačili U13 na víťazstvá + fotogaléria

Trnava – Lokomotíva Sereď 46 : 66 (21 : 27)
Body Slávia: Chynoranský 12, Dušanič 8, Henisch 6, Koza 6, Karcz H. 4, Karcz R. 4, Náhlik 4, Adámik 2
Trnava – Lokomotíva Sereď 23 : 76 (9 : 36)
Body Slávia: Náhlik 7, Karcz R. 5, Dušanič 3, Bohm 2, Žehnaj 2, Koza 2, Chynoranský 1, Karcz H. 1
Tréner Orgler: Pod domácimi košmi sme privítali súpera zo Serede – BK Lokomotíva Sereď. V prvom zápase sme nezachytili úvod a súper dobrou obranou ľahko získaval lopty, úspešne zakončoval a štvrtinu vyhral 6:18.V druhej štvrtine sme dokázali hru vyrovnať a dotiahli sme sa na šesť bodov. Najlepší basketbal sa hral v tretej štvrtine a bolo to ako na hojdačke – vyrovnali sme, potom nám hostia odskočili na 10 bodov, znova sme sa dotiahli a do rozhodujúcej časti zápasu sme išli za stavu 42:46 v prospech súpera. Záver zápasu patril Sereďanom a zaslúžene vyhrali.
Druhý zápas bol od začiatku jasne v réžii družstva BK Lokomotíva Sereď, ktoré dominovalo na ihrisku vo všetkých činnostiach.
Chlapci ukázali, že vedia hrať a zabojovať, hlavne prvý zápas v tretej štvrtine, ale tak sa musíme snažiť hrať stále a potom prídu aj víťazstvá.