U11 a U13 s prehrami

U11
BKM Nitra – Slávia Trnava 86:43

Najlepší strelci Slávie: Kubovič 20, Široký 10, Marcián 7
Naša najmladšia kategória sa predstavila v Nitre a podala veľmi sympatický výkon, keď hlavne v útoku sa darilo mladému Kubovičovi. Ďalší zápas odohrajú doma 9.3.2019 proti BSC BA.

U13
Lokomotíva Sereď – Slávia Trnava 60:42

Body Slávia: Náhlik 14, Koza 9, R. Karcz 5, Rakús 3, Žehnaj 3, H.Karcz 2, Dušanič 2, Bohm 2
Lokomotíva Sereď – Slávia Trnava 51:47
Body Slávia: Náhlik 15, Koza 10, R.Karcz 10, Žehnaj 4, Bohm 4, H. Karcz 2, Dušanič 2

Tréner Orgler: Po dlhšej zápasovej odmlke sme vycestovali k druhému najlepšiemu družstvu v našej skupine – BK Lokomotíva Sereď. Odohrali sme dva vyrovnané zápasy, aj keď sme prvý prehrali o 18 bodov. V tomto zápase sa ukázala väčšia efektivita súpera pri zakončovaní. Druhý zápas bol vyrovnanejší a od prekvapenia nás delili maličkosti, tak potrebné k víťazstvu. Do poslednej štvrtiny sme vstupovali za stavu 40:33 v prospech domácich. Dobrou hrou sme dotiahli súpera na 44:41 približne dve minúty pred  koncom zápasu. Za tohoto stavu sme hádzali sedem trestných hodov, ale dali len dva. Následne sme zahodili dve ,,tutovky“ spod koša a o zápase bolo rozhodnuté. Progres v našej hre je viditeľný, ale ešte veľa technických chýb počas zápasov nás pripravuje o lepší výsledok a na tom musíme popracovať. Chlapci v sobotu opäť dali do hry srdce a hrali s nasadením počas obidvoch stretnutí.