Jedna výhra a jedna prehra U-13 proti Leviciam

1. zápas : Trnava – Levice  57:61 ( 29:30 )
2. zápas : Trnava – Levice 68: 51 ( 28 : 22 )
Strelci :

Náhlik 23, H. Karcz 20, R.Karcz 10, Koza 5, Dobiš 4, Dušanič 4, Adámik 1, Bohm 1

Tréner Orgler:

V nedeľu sme odohrali dva dobré zápasy s Levicami. V prvom zápase sme mali výborný začiatok zápasu a vyhrávali sme 14:0. Výrazne vedenie nás trošku uspokojilo, súper vyrovnal hru a štvrtinu sme vyhrali 16:9. Polčas skončil pomerom 29:30 a začínalo sa odznova. V tretej štvrtine nám Levice odskočili na sedem bodov a my sme ich už len do konca zápasu doťahovali. Chlapci bojovali,ale pri veľkej snahe sme ,,zbrklo“ riešili niektoré situácie – prihrávky, zakončenie a zápas sa nám nepodarilo dotiahnúť do víťazného konca.

Aj v druhom zápase sme výborne začali a úvodnú štvrtinu vyhrali 20:4 a polčas 28:22. Tretia štvrtina bola jasne v našej réžii a vyhrali sme ju 30:15. V tejto časti sme hrali výbornú obranu , z ktorej sme vysoko efektívne zakončovali a vlastne rozhodli o zápase. Pochváliť by som chcel celé družstvo, ale hlavne A. Náhlika  za obidva zápasy, ktorý sa stáva skutočným lídrom a svojim prístupom k basketbalu by mal byť vzorom pre ostatných hráčov. V druhom zápase sa k nemu pridal výborným výkonom aj H.Karcz. Najbližšie zápasy odohráme v predohrávke v stredu 3.4. proti družstvu BSC Bratislava.

Za fotky ďakujeme pani Kozovej a pánovi Koleňákovi.