Biosaurus Basketball Academy Komárno 64:13 MBK AŠK Slávia Trnava

MBK AŠK Slávia Trnava 41:34 MIBA Stupava

V kategórii U11 nás dnes preverili chlapci z Komárna a Stupavy. Bohužial tradicne sme vysoko podlahli “chrumkám” z Komárna. Tam ani nieje, co hodnotit. U nás je pokrok viditelný, ale pri tomto súperovi je to fakt len myšací krok. Proti chlapcom zo Stupavy sme tiež v prvej štvrtine nepodali oslnivý výkon. Po prvej štvrtine sme prehrávali 12:6. V druhej štvrtine sme sa vrátili do zápasu a až do konca sme si udržiavali 1 až 2 košový náskok. Konecný stav pre nás 41:34.

Co sa týkalo hry, už aj v tejto kategórii sa snažím zaviest koncept kolektívnej hry. Rozdelenie bodov tomu aj nasvedcuje, no ešte mame velké problémy s prihrávkou v niektorých prípadoch. Koncentrácia v obrane nebola 100 %. V oboch zápasoch môžem pochválit chalanov za bojovnost a nasadenie. V prvom zápase za najlepšieho hráca tímu bol vyhlásený Jakub Motovský a v druhom Miško Šimek. Mne sa tiež pácil výkon Ivana Kociša, Šimona Pestúna a Janka Hudcovica. Aj další chlapci sa snažili, ale máme tam ešte nejaké tie, ale…