MBK AŠK Slávia Trnava : ŠBK Junior Levice 50:25 (polčas: 17:11)
Body Slávia: Marko 14, Karcz 13, Vojtela 7, Rakús 6, Augustín 4, Kubovič 4, Chynoranský 2
V sobotu, 3.2.2018, po dlhšej bezbodovej zápasovej šnúre, nastúpili chlapci z U11-tky proti súperovi z Levíc. Víťazstvo sme už veľmi potrebovali. Chlapci potrebovali uhrať pozitívny výsledok a tým povzbudiť do ďalších odvetných zápasov.
Možno prílišná motivácia a túžba po výhre však v prvých dvoch štvrtinách zapôsobila opačne a lopty do košov levíčat jednoducho nepadali. V druhej polovici zápasu však chlapci zabojovali, koncentrovali sa na hru, predviedli kvalitné útočné i obranné akcie a dokázali, že body si za tento zápas zaslúžia. AR

Tréner Rantuch: Do zápasu proti Leviciam sme síce nenastúpili v plnej sile, avšak oproti predchádzajúcemu zápasu sa ku nám už pripojilo viacero našich kľúčových hráčov. V prvej polovici stretnutia bola úspešnosť našej streľby nízka, čo dokázal súper využiť a neumožnil nám odpútať sa na väčší bodový rozdiel. Do tretej štvrtiny sme nastúpili s predsavzatím zvýšiť pozitívnu agresivitu. Naša snaha bola korunovaná nie len obranou, proti ktorej sa súper ťažšie presadzoval, ale aj väčším počtom daných bodov. Zápas sme tak dokázali doviesť do víťazného konca. Pochvala tiež patrí družstvu súpera, ktoré napriek výškovému deficitu bojovalo až do konca stretnutia a predviedlo niekoľko pekných basketbalových akcií.
SLÁVIA DO TOHO!