Pod vedením trénera Jozefa Suchoňa odštartovalo 1. augusta prípravu na novú sezónu družstvo kadetov MBK Slávie Trnava. Na rozdiel od predchádzajúcich rokov vynechajú mladí Trnavčania sústredenie na Myjave a naopak sa pred štartom do novej sezóny zamerajú na kvalitné zápasové rozohranie v prípravných zápasoch. Koncom augusta budú štartovať na domácom turnaji Trnava Cup 2013 a o týždeň neskôr sa zúčastnia na kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji v Senci, kde si zmerajú sily s rovesníkmi z Maďarska, Rakúska, Macedónska, Česka ako aj s kvalitnými domácimi družstvami. Tesne pred štartom do sezóny  vycestujú na zápas do Pezinka.

Káder mladých Trnavčanov prešiel počas letnej prestávky veľkými zmenami, keď z kádra odišli hráči Roštár, Málik, Nárožný (nespĺňali na tento rok vekovú hranicu) a Zaťko (prestúpil do AŠK Inter Bratislava).

Naopak družstvo posilnilo viacero skúsených hráčov zo susednej Serede – Skubeň, Lelkeš, Beluský, Pekarík, Králik ako aj dvja hráči z Piešťan – Pecník, Marek. V rokovaní je ešte aj prestup Supuku zo Žiaru nad Hronom ako aj Kadúch z AŠK Inter Bratislava.

Taktiež sa posilnil aj realizačný tím, kde pribudol asistent trénera p. Roman Pekarík (minuloročný tréner Serede) a technickou vedúcou sa stala p. Hirnerová. Družstvu bude od novej sezóny pomáhať aj nový tréner mužov p. Peter Orgler, ktorý bude v klube pôsobiť aj ako koordinátor mládeže.

AŠK MBK Slávia Trnava – kadeti

Hráči

Hirner Marián
Švenk Krištof
Mečiar Adam
Branderský Kristián
Pozdech Samuel
Koroš Tomáš
Knapík Martin
Šuran Erik
Lelkeš Denis
Skubeň Filip
Beluský Nikolas
Pekarík Filip
Králik Martin
Supuka Jaroslav
Marek Lukáš
Pecník Richard
Martinek Patrik
Realizačný tím  
Tréner Jozef Suchoň
Asistent trénera Roman Pekarík
Vedúca družstva Hirnerová
Manažér klubu Dušan Majerský
   
Koordinátor trénerov Peter Orgler