BK SPU Nitra – MBK AŠK Slávia Trnava      64 : 54          ( 26:28 )

Kadeti Slávie Trnava vycestovali na svoj prvý prípravný zápas do Nitry, kde si zmerali sily s domácimi Nitrančanmi. Hostia do zápasu nevstúpili najlepšie a umožnili získať si domácim 8 bodový náskok.

Až v polovici druhej štvrtiny zlepšili hráči Trnavy obranu a šnúrou 10 bodov otočili skóre. Aj začiatok druhého polčasu nevyšiel hosťujúcim hráčom podľa predstáv a domáci si postupne budovali náskok, ktorý sa už hosťujúcim hráčom nepodarilo odvrátiť a nakoniec prehrali 64:54. Tréner Suchoň dal v tomto zápase príležitosť všetkým hráčom, ktorý svojími výkonmi bojujú o svoje miesto v kádri.

V tomto zápase nastúpili za Trnavu aj nové posily Skubeň, Pekarík, Lelkeš, Beluský (prišli zo Lokomotívy Sereď) a Pecník (prišiel z Piešťan). Naopak sa Trnavčania museli zaobísť bez Zaťka ( odišiel do Interu Bratislava) ako aj bez Švenka, Králika, Šurana, Branderského, Martineka, Mareka.

Najbližšie čaká kadetov Trnavy domáci turnaj v dňoch 30.-31.8.2013 za účasti družstiev BK Klokani Komárno, MBK Pezinok, BK SPU Nitra.