MBK Slávia Trnava – BK Inter Bratislava   51 : 76 (13 : 19, 26 : 39, 41 : 51)
Strelci Slávia Trnava : Hirner 23 bodov, 7 získaných faulov, Mečiar 16 bodov, 10 získaných faulov a 5 asistencií, Zaťko 9 bodov, 7 doskokov, Málik 4 body, Martinek a Pozdech po 2 body
Tréner Jozef Suchoň: Únava z ťažkého sobotného zápasu ako aj skorý začiatok sa podpísali na vstupe do nedelňajšieho zápasu Trnavy s Interom Bratislava. Celý prvý polčas pôsobili mladí Trnavčania zakríknuto a v 17. minúte prehrávali už 19 : 37. Za tohto stavu tréner domácich pristúpil na zmenu obrany z osobnej do zónovej a domáci sa konečne chytili a začali sťahovať z náskoku súpera. Do druhého polčasu nastúpilo domáce družstvo už s oveľa väčším odhodlaním a v 34. minúte sa im podarilo dotiahnuť súpera na rozdiel 9 bodov ( 46 : 55 ), ale na obrat už domácim neostali sily. V tomto zápase ako správny kapitán potiahol družstvo Hirner – autor 23 bodov a zatiaľ svoj najlepší výkon sezóny predviedol Mečiar – 16 bodov, 10 získaných faulov a 5 asistencií.