MBK Karlovka – MBK Slávia Trnava   52 : 67  ( 15 : 19, 28 : 35, 38 : 51)

Strelci MBK Slávia Trnava: Hirner 19 b, Beluský 16 b, Lelkeš 7 b, Branderský a Martinek po 5 b, Šuran a Kadúch 4 b, Mečiar, Skubeň a Pozdech 2 b, Koroš 0 b

BK SPU Nitra – MBK Slávia Trnava   52 : 69  ( 10 : 20, 22 : 34, 35 : 53 )

Strelci MBK Slávia Trnava: Kadúch 13 b, Beluský 11 b, Hirner 10 b, Skubeň 9 b, Branderský 6 b, Lelkeš, Mečiar a Šuran po 4 b, Martinek, Pozdech a Koroš po 2 b

MBK Slávia Trnava  – BC Prievidza     42 : 59   (18 : 14, 30 : 23, 35 : 41)

Strelci MBK Slávia Trnava:  Hirner 15 b, Beluský 11 b

BK Klokani Komárno – MBK Slávia Trnava   71 : 42   ( 16 : 10, 40 : 20, 53 : 34 )

5. BK SPU Nitra

V posledný víkend roku 2013 sa predstavili kadeti Trnavy na turnaji v Senci, ktorý organizoval klub Karlovka Bratislava. Hneď v úvodnom zápase sme sa stretli s domácim tímom, ktorého sme po dobrom výkone hladko zdolali o 15 bodov. Taktiež v druhom zápase turnaja sa chlapcom hlavne vďaka dobrej práci v defenzíve podarilo zdolať aj druhého súpera – hráčov Nitry. V nedeľňajšom ranom zápase nás čakal favorit turnaja – družstvo Prievidze, s ktorým sme hrali najmä v prvom polčase viac ako vyrovnanú partiu. Bohužiaľ v druhom polčase nám došli po náročných zápasoch sily, čo skúsený súper využil a zaslúžene zvíťazil. V poslednom zápase sme narazili na kadetov Komárna, kde sme predviedli náš najslabší výkon na turnaji a chlapci už nedokázali hrať štýl hry, ktorý sme hrali v sobotu a nestíhali sme súperovi ako v obrane tak aj v útoku. Zápas sme prehrali rozdielom triedy.

Tento turnaj bol pre nás veľmi dobrou prípravou pred druhou časťou ligy a pozitívne je, že sa do zápasov už zapojil aj Kristián Branderský (vrátil sa po 5 mesačnej pauze), ktorý bol veľmi platným hráčom pod košom. Taktiež sme dali dostatočný priestor všetkým hráčom, ktorí mohli presvedčiť o svojich kvalitách. Najlepším hráčom nášho tímu bol Hirner, ku ktorému sa v niektorých zápasoch pridal Beluský, Lelkeš a už spomínaný Brandetský. Naopak slabšie zápasy mal Mečiar, od ktorého sme čakali väčšiu podporu v útoku a taktiež sme čakali viac aj od Šurana a Koroša.