MBK Slávia Trnava – BBK Bánovce nad Bebravou 86:37 (24:15, 44:19, 72:29)
Strelci MBK SLávia Trnava: Hirner 20 b, Zaťko 19 b, Roštár 12 b, Nárožný 10 b, Mečiar 7 b, Málik a Gedeon po 6 b, Branderský, Remiš a Šuran po 2 b.

Družstvo MBK Slávia Trnava nastúpilo na prvý kadetský ligový zápas približne s polhodinovým meškaním kvôli poruche autobusu hráčov hostí. Domáci aj napriek tomuto čakaniu nastúpili proti Bánovčanom odhodlaní získať prvú domácu ligovú výhru a prvú štvrtinu vyhrali 9 bodovým rozdielom. Do druhej štvrtiny nastúpili domáci s vytiahnutou obranou na polovičke súpera čo robilo hosťom výrazný problém. Taktiež zrýchlená hra pomohla Slávii vyhrať druhú štvrtinu pomerom 22:4.
Po zmene strán domáci postupne zvyšovali svoj nádskok a do hry sa postupne dostali všetci hráči z lavičky, ktorým nechýbalo nasadenie a chuť pobiť sa o miesto v zostave. Kadeti Slávii po najlepšom výkone v aktuálnej sezóne si hladko poradili so súperom z Bánoviec a vyhrali 49 bodovým rozdielom.
Z hráčov sa strelecky najviac darilo Hirnerovi a Zaťkovi ale pochváliť treba aj Mečiara autora 10 asistencíí.

Tréner Slávie J. Suchoň: Dnes by som chcel pochváliť mužstvo za veľmi dobré nasadenie a bojovnosť, ktoré na ihrisku predviedli. Dobrým dôrazom v obrane sme prinútili súpera k početným chybám, po ktorých sme mohli vyrážať do
rýchlych protiútokov a trestať ho lacnými košmi. Družstvo dnes konečne ukázalo, že v sebe skrýva potenciál a verím, že ďalšími zápasmi sa bude naša hra stále zlepšovať. Veľmi milo ma prekvapila aj atmosféra v hale a počet ľudí, ktorí prišli podporiť náš tím. Dúfam, že sme ich svojím výkonom pozvali aj na ďalšie stretnutia kadetskej ligy.