BK Klokani Komárno – MBK Slávia Trnava 92 : 74 ( 27 : 18, 39 : 37, 68 : 59 )
Strelci MBK Slávia Trnava: Kadúch 29 b, Švenk 14 b, Hirner 11 b, Skubeň 5 b, Knapík 4 b, Lelkeš, Šuran po 3 b, Branderský, Pozdech, Mečiar po 2 b

Na predposledný ligový zápas cestovali kadeti Trnavy do Komárna, s ktorým sa chceli pobiť o konečné 12. miesto v lige kadetov. Do zápasu vstúpili lepšie domáci, ktorý už v prvej štvrtine najmä zásluhou zlej obrany hostí odskočili na rozdiel 10 bodov. V druhej hre sa aj vďaka zónovej obrane hostí hra vyrovnala a v 18. minúte sa dokonca mladí Trnavčania ujali vedenia 33:34. V druhom polčase domáci zvýšili dôraz a po viacerých nepresnostiach hostí odskočili na dvojciferný rozdiel. V poslednej štvrtine bola hra hodne rozkúskovaná a domáci nepripustili v závere drámu a zaslúžene vyhrali. Veľmi slabý výkon predviedli aj rozhodci, ktorí úskostlivo posudzovali každý dotyk a neumožnili plynulosť hry a navyše darovali domácim vyše 40 trestných hodov! Za hostí sa v dobrom svetle ukázal Kadúch autor 29 bodov a v prvom polčase aj Švenk. Bohužiaľ výkony ostatných hráčov ostali za očakávaniami. V poslednom zápase sezóny cestujú mladí Trnavčania do Žiliny.
Tréner Trnavy Jozef Suchoň: Hodnotenie zápasu by som rozdelil na dve časti, kde v prvom polčase sem hrali s domácimi vyrovnaný basketbal a aj hráči hrali kolektívne. Dokázali sme sa vyrovnať aj s vysokým nepomerom faulov v prospech domácich. Bohužiaľ nám nevyšiel druhý polčas, kde okrem Kadúcha sa v našom družstve nenašiel nikto kto by dokázal predviesť výborný výkon. Domácemu týmu gratulujem k víťazstvu. Bohužiaľ som veľmi sklamaný s výkonu rozhodcov.