BO Klokani Komárno – MBK Slávia Trnava 101 : 61 ( 32 : 9, 52 : 29, 69 : 49 )

Strelci Slávia Trnava: Málik 15 b, Švenk 13 b, Hirner a Zaťko po 8 b, Roštár 7 b, Mečiar 6 b, Gedeon 4 b

V nedelňajšom zápase kadetskej ligy cestovali kadeti Trnavy na Žitný ostrov do Komárna. Po sobotňajšej prehre v Bratislave
nastupovali mladí Trnavčania do zápasu s myšlienkou odčiniť tento neúspech. Prvé dve minúty im to aj podarilo a ujali sa vedenia
4 : 0, ale to ako keby hosťujúci tím uspalo a Komárno šnúrou 32 : 4 !!! rozhodlo zápas. V druhej a tretej štvrtine sa hral už vyrovnaný zápas, kde hostia ukázali, že aj oni vedia hrať basketbal a tento úsek vyhrali 40 : 37 a po troch štvrtinách to bolo len o 20 b.
V poslednej štvrtine hosťom už odchádzali sily a priestor dostali aj ďalší hráči z lavičky, aby nazbierali cenné ligové skúsenosti.
Pozitívne je, že do mužstva sa po chorobe vrátil rozohrávač Švenk a jeho výkon patril k jedným z najlepších v zápase.
Najbližšie sa stretnú Trnavčania v derby zápase proti Seredi a dúfajú, že sa im víkendové prehry podarí odčiniť.