Piatkový večer na ZŠ Vančurovej patril U11 a jej rodičom. Chalani si zahrali s rodičmi a tréneri odmenili prítomných malých basketbalistov sladkosťami.
Zhodnotenie sezóny očami trénera Rantúcha:
Družstvo U11 štartovalo v súťaži mladších mini žiakov, pričom pre väčšinu chlapcov sa jednalo o prvé súťažné zápasové skúsenosti.Vstup do sezóny sme mali výborný, keď sme hneď v prvom zápase dokázali poraziť favorizovaný Senec. Počas sezóny sa postupne vyprofilovali tri tímy majúce výrazný náskok pred zvyškom súťaže, všetky pochádzajúce z Bratislavy. Na štvrtom mieste sa etabloval Senec a my sme spolu so Sereďou, Nitrou a Levicami bojovali o piate až ôsme miesto. Naša sezóna bola ovplyvnená chorobami a zaneniami, keď sme ani jeden zápas neabsolvovali v plnej sile. Výpadky na tréningoch zase spôsobovali spomalenie napredovania jednotlivých hráčov. Súťaž bola až do svojho záveru napínavá a my sme ešte aj v poslednom zápase bojovali o finálne umiestnenie v tabuľke. Napokon sme, predovšetkým vďaka už spomínaného prekvapivého výsledku so Sencom, skončili na šiestom mieste. Mrzieť nás môžu zápasy proti Nitre a Seredi, ktoré sme prehrali napriek skutočnosti, že sa jednalo o vyrovnaných súperov. Zlatým klincom sezóny bol určite náš posedný zápas proti Leviciam, v ktorom chlapci ukázali, že dokážu hrať tímovo a zodpovedne. Za celú sezónu by som sa chcel poďakovať tak hráčom ako aj rodičom a funkcionárom klubu. Verím, že o rok, v kategórii U12 budeme zase o niečo rýchlejší, presnejší a odhodlanejší zvíťaziť.
My iba doplníme, že chlapcov čaká náročnejší budúci rok (U12), preto aj prístup k tréningom by mal byť poctivejší. Bez tvrdej práce výsledky samé neprídu.
V sezóne 2018/2019 budú chlapci narodení v roku 2008 úzko spolupracovať aj s novou U11, ktorá bude trénovať na ZŠ Atómova pod vedením trénerky Žitniakovej a trénera Treflíka.
Na záver je potrebné poďakovať obom trénerom: Petrovi Rantúchovi a Ivanovi Varačkovi a Adriane Rakúsovej, vedúcej družstva, za 100% servis počas hracieho obdobia.
SLÁVIA DO TOHO!