Petržalka – Trnava   74: 86   (34:41)

Body: Petráš 17, Hanusek 16, Renert 11, Melotík 7, Sečeň 6 (Novomestský 26, Predný 1, Rantúch 0)

Družstvo hostí nastúpilo bez viacerých opôr (Michalík, Vago, Mlynek a Lipták), čo v konečnom dôsledku pomohlo k nabudeniu v zápase ostatných hráčov. Od začiatku hrali hostia bez zábran,  s rýchlym prechodom do útoku a rýchlym zakončením, čo im vychádzalo až do konca zápasu. Časté striedanie obrán zneistilo domácich natoľko, že rozdiel narástol až na 20 bodov a nebyť vylúčenia Sečeňa a Hanuseka, výsledok mohol byť aj vyšší. Trnavčania zvíťazili nad týmto súperom po dlhých 2 rokoch.

Karlovka – Trnava   80:77   (38:37)

Body: Petráš 19, Hanusek 17, Renert 14, Novomestský 9, Sečeň 2 (Mlynek 14, Melotík 2, Predný 0)

Obidve mužstvá mali na konte 2 víťazstvá a tak sa dal očakávať vyrovnaný duel. Kto prišiel pozrieť na tento zápas, nemusel ľutovať. Hostia povzbudení zápasom s Petržalkou hrali opäť nebojácne do koša a domáci s tým mali problémy. Prvý polčas domáci nakoniec vyhrali 38:37. Do druhého nastúpili obidve mužstvá koncentrované a striedali sa vo vedení, keď 1 minútu pred koncom bol stav 78:77 pre domácich. Za tohto stavu hostia 2x dobre ubránili no vzápätí stratili 2 lopty za sebou a o zápase bolo rozhodnuté.

Kapitán Lipták: Obidva zápasy hrali chlapci zo srdcom a všetci si zaslúžia pochvalu. Hrali sme proti dobrým súperom a jedno víťazstvo z palubovky Petržalky sa cení, aj keď sme siahali na dve víťazstvá. V ďalších zápasoch na východe chceme bodovať naplno, naše sebavedomie išlo hore.