Petržalka – Trnava 90 : 80 (44:41)
Body: Mlynek 22, Petráš 20, Michalík 13, Sečeň 13, Lipták 12 (Václav, Treflík, Vago a Meszároš po 0)

Úvod zápasu sa Trnavčanom vydaril, keď po 3. minútach viedli 14:3. Po oddychovom čase domácich sa postupne skóre vyrovnalo a bojovalo sa o každý bod. Hostia sa opäť nevyvarovali školáckych chýb, keď súperovi ponúkli veľmi ľahko získané lopty a poľahky Petržalčania skórovali. Polčas skončil 44:41. Po zmene strán sa stále hrala vyrovnaná partia a v tejto časti sa darilo celému mužstvu hostí, dobre sa dopĺňalo v obrane a útok bol bodovo vyrovnaný. Body z podkošového priestoru a perimentra boli 50:50. Krátka nekoncentrácia v ostatnej štvrtine hosťujúce mužstvo stálo dobrý výsledok a aj keď Trnavčania mali záver výborný, na víťazstvo to opäť nestačilo. S Petržalkou majú tento rok nepriaznivú bilanciu 0:4 na zápasy. Pozitívom určite bolo zapracovanie dorastencov do takto ťažkého zápasu.
Tréner L. Štajger – V zápase rozhodol širší káder súpera. Na každom poste hrali dvaja hráči, ktorí bodovali. My sme sa opäť nevyvarovali vysokému počtu stratených lôpt a mentálnym chybám v koncovkách všetkých štvrtín. Kladom bola vysoká bojovnosť všetkých hráčov a záverečný pressing, pri ktorom sme stiahli 15 bodový náskok súpera na rozdiel 3 bodov.