ŠKP BA – Trnava 87:75 (po predĺžení)
Body: Lipták 16, Sečeň 14, Petráš 11, Lukšík 10, Vago 4 (Meszáros 13, Synak 7, Rusov, Hirner, Labuda, Švenk po 0)
Hostia pricestovali na dvojzápas do BA bez chorých Michalíka a Mlyneka. Známy súper z ostatných rokov hral pochodový basketbal na ktorý niektorí mladí hosťujúci basketbalisti nie sú zvyknutí. Jasnú podkošovú prevahu hostia eliminovali bojovnosťou, ale výrazný náskok si nevypracovali. Zápas doviedol Sečeň do predĺženia, no tam už hostia nemali nárok…

BSC BA – Trnava 66:54
Body: Petráš 21, Lukšík 12, Vago 5, Sečeň 4, Lipták 2 (Meszaros 8, Václav 2, Synak, Rusov a Labuda po 0)
V prvých troch štvrtiniach sa nehral okulahodiaci basketbal, keď hráči strácali veľa lôpt. Hostia si udržovali mierny náskok, no v poslednej štvrtine im došli sily a zápas s mladým behavým mužstvom prehrali.

Tréner Ladislav Štajger :V obidvoch vyrovnaných stretnutiach sme prehrali v poslednú štvrtinu. Chýbali nám skúsenosti vyfaulovaných hráčov (Petráš, Lukšík, Sečen). Závery stretnutí dohrávali dorastenci, v nedeľu dokonca aj kadeti. Ukázalo sa, že aj mladí hráči sú schopní niesť aj zodpovednosť za priaznivý výsledok, čoho dôkazom bola prihrávka Hirnera z autu 7 sekúnd pred koncom na vyrovnávajúci kôš, ktorý znamenal predĺženie. Ak sa z týchto prehier poučíme tak neboli zbytočné a nemusia bolieť.