MBK Trnava – ŠKP BA 78 : 72
Body: Petráš 20, Lipták 16, Novomestský 13, Sečeň 9, Mlynek 4 (Hanusek 6, Michalík 6, Predný 2, Vago 2)
ŠKP vyhrávalo na začiatku prvej štvrtiny o 4 body (11:7) a bolo si vedomé podkošovej prevahy, no potom sa trnavčania osmelili a postupnými útokmi sa dotiahli na súpera, keď hlavne Petráš dokázal skórovať z perimetra. V polčasovej prestávke domáci viedli 32:25. Po zmene strán sa domáci 3x netrafili do koša a hostia sa dokázali zmobilizovať, a až do 38. minúty sa hral vyrovaný duel. Domáci sa dokázali presadiť zo šestiek, hostia naopak kombinačnou hrou hlavne v priestore pod košom. Posledné dve minúty sa iba dohrávali a domáci tak zaknihovali druhé víťazstvo v tejto sezóne.
MBK Trnava – BSC BA 77 : 87
Body: Novomestský 17, Petráš 17, Lipták 10, Sečeň 10, Mlynek 7 (Hanusek 8, Predný 4, Vago 4)
Nevýrazný výkon od začiatku zápasu sprevádzal domácich až do konca. Nenadviazali na dobrý piatkový výkon a prehrali s lepším súperom. Rýchla kombinácia v útoku hostí im zabezpečila až 16 bodový náskok v druhej štvrtine. Dobrým výkonom sa v tejto časti hry zaskvel hosťujúci Škrobánek. Domáci zdvihli hlavy a polčas prehrali iba o 6 bodov. V druhej časti hry si hostia udržiavali mierny náskok, a aj keď mali domáci šancu na víťazstvo, svojim zlým obranným doskokom 1 minútu pred koncom o ňu prišli.