MŠK BO Holíč – MBK AŠK Slávia Trnava 85:84   (39:39)

Body Trnava: Mlynek 24, Petráš 20/3 trojky , Michalík 16/1, Lukšík 15, Novomestský 7/1, Synak 2,  Rantúch 0, Labuda 0.

Štvrtiny: 19:19, 25:20, 15:27, 26:18.

Trestné hody: 17/13 – 12/7, fauly: 11:20, trojky: 3 – 5

Najviac bodov súpera: Bayer 24, Hanusek 18, Jaborník 17, Snopko 16.

V oklieštenej zostave o pivotov Sečena a Vaga a len s 8 hráčmi sme nastúpili s odhodlaním nedovoliť súperovi hrať rýchly protiútok a nedovoliť mu doskakovať pod našim košom. Počas druhého polčasu sme si vytvorili v 3. minúte poslednej štvrtiny 9 bodový náskok (65:74). Tento náskok ale domáci hráči zlikvidovali následnou „ šnúrou“ 8:0. V závere zápasu sme viedli o 1 bod, ale stratili sme  v útoku loptu. Súper sa dostal do vedenia po útočnom doskokua následnej strele spod koša. My sme po oddychovom čase v záverečnom útoku nepremenili 2 strely a zápas skončil pre nás prehrou o 1 bod.