Košice – Trnava 74:49
Body: Mlynek 17, Petráš 10, Lukšík 9, Lipták 7, Sečeň 4, Rusov 2
Na hosťujúcich hráčoch bola vidieť v prvej štvrtine náročná cesta, keď na ukazovateli bolo konečné skóre 23:7. V druhej časti zlepšenie obrany viedlo domáceho trénera k zobraniu oddychovému času, no ani ten domácim nepomohol. Túto časť vyhrali trnavčania. Po výmene strán družstvá bojovali o každý kôš a tretia štvrtina bola veľmi taktická z oboch strán. Kvalitatívne užší káder a nedostatočne dobrý obranný doskok zapríčinil narastanie skóre v poslednej štvrtine. Napriek tomu časti hry v Košiciach boli viac ako uspokojivé.
Sabinov – Trnava 51:92
Body: Petráš 27, Mlynek 22, Sečeň 17, Lukšík 9, Lipták 7, Mezsároš 5, Rusov a Václav po 2
Kvalitná príprava pred týmto zápasom priniesla dobrý výsledok. Takticky a kvalitatívne hosťujúce mužstvo zvládlo celý zápas a zaslúžene si odniesli 2 body zo Šariša. Domáci kládli odpor iba v druhej časti hry, kedy stiahli hrozivý náskok. Tréner Štajger poslal do hry aj dorastencov, ktorí sa mu odvďačili dobrým výkonom.
Tréner L. Štajger – V prvom zápase v Košiciach sme nezachytili nástup do stretnutia a celý zápas sa vydaril len Mlynkovi a Liptákovi. Ostatní hráči striedali dobré okamihy so slabšími a preto sme zaslúžene prehrali.
V nedeľnom stretnutí sme si s chuťou zastrieľali a po dobrom výkone sme dosiahli zaslúžené víťazstvo. Celkovo som rád, že sme neobišli na východe naprázdno, možno mohla byť prehra v Košiciach o niečo nižšia. Chlapci si to ale napravili v Sabinove.