Basket Flames Vienna 2014/2015Naše družstvo mužov sa vo štvrtok o 20:00 stretne s deviatym celkom uplynulého ročníka 2.rakúskej Bundesligy Basket Flames Vienna.
Rakúšania vedený koučom Rolandom Schönhoferom si v minulej sezóne pripísali v 2o zápasoch základnej časti 6 výhier a 14 prehier a len tesne im unikol postup do štvrťfinále Admiral Basketball Bundesligy. Na webovej stránke našeho štvrtkového súpera sa tréner Schönhofer vyjadril aj na margo konfrontácie s naším mužstvom: „Po úspešnom zápase proti Wiener Neustadt teraz následujú prvé stretnutia, ktoré nám skutočne ukážu, ako na tom sme.“
Mužstvo okolo Vladimira Gavranića ešte v utorok cestuje na zápas proti českému druholigistovi z Brna a o dva dni neskôr na palubovke Mestskej športovej haly sa bude určite chcieť predviesť trnavským divákom v dobrom svetle.
Pre zaujímavosť, ženské mužstvo tohto klubu pôsobí v spoločnej rakúsko-slovenskej ženskej basketbalovej lige.
Dovoľte nám vás touto cestou ešte raz pozvať na zaujímavú medzinárodnú konfrontáciu medzi MBK Slávia Trnava a Basket Flames Vienna. Veríme, že vo štvrtok o 20:00 vás v Mestskej športovej hale privítame v hojnom počte a rakúske mužstvo bude prekvapené našou domácou atmosférou.