IMC Považská Bystrica – MBK Trnava 84:88

Body: Mlynek 26, Sečeň 21, Novomestský 13, Petráš 8, Hanusek 8, Vago 5, Hirner 5, Václav 2, Rantuch 0

Basketbalisti muži AŠK Trnava odohrali pred nasledujúcou sezónou prvý prípravný zápas s ambicióznym družstvom Považskej Bystrice. Zápas v Považskej Bystrici, ktorá už odohrala tri prípravné stretnutia – všetky víťazne, začal veľkým tlakom na naše družstvo, čo sme však rozumnou hrou ustáli a prvú štvrtinu vyhrali 16:20. V dobrom výkone sme pokračovali aj v druhej štvrtine a rýchlymi protiútokmi a organizovanou hrou v postupnom útoku sme vyhrali prvý polčas 38:46. Do druhej časti zápasu sme nastúpili nekoncentrovaní, prestali sme hrať hru z prvého polčasu a s chuťou hrajúci domaci otočili vývoj zápasu a tretiu štvrtinu vyhrali 57:55. V poslednej časti sme sa predsa len zmobilizovali a dokázali stretnutie otočiť a vyhrať zápas pomerom 83 : 88.