Trnava – Karlovka Bratislava 77:67 (42:38)
Body: Mlynek 21, Sečeň 16, Lukšík 13, Petráš 7, Lipták 6 (Michalík 12, Vago 2, Rusov 0, Václav 0, Treflík 0)
Družstvá ktoré susedili v tabuľke hrali o 4. priečku v nadstavbe. Trnava mala katastrofálny úvod, keď prehrávala 0:12. Po tvrdých slovách trénera Štajgera sa domáci prebrali a štvrtinu prehrali iba o 2 body. Cieľom domácich bola systematická hra pod kôš súpera, čo sa im aj do polčasu podarilo, hlavne sa darilo Mlynekovi (21 bodov).
Druhý polčas bol ako na hojdačke, domáci si nevedeli vytvoriť väčší náskok, pretože nedokázali ubrániť hosťujúceho Ciha. Až v závere hosťom došli sily a víťazstvo si pripísali domáci.
Trnava – Inter Bratislava B 77:81 (36:37)
Body: Mlynek 26, Sečeň 10, Petráš 10, Lipták 9, Lukšík 4 (Michalík 8, Treflík 4, Vago 4, Labuda 2, Václav 0, Rusov 0)
Inter ako ašpirant na víťazstvo v prvej lige prišiel do Trnavy vyhrať. Mladé behavé družstvo hralo dynamický rýchly basketbal. Trnavčania stratili až neuveriteľných 28 lôpt, čo sa odzrkadlilo aj na konečnom výsledku. Napriek týmto nedostatkom domáci bojovali a dokázali zapojiť celú lavičku. Konečný výsledok duelu bol pre domácich uspokojivý aj keď v tomto roku majú s bratislavčanmi negatívnu bilanciu 1:3.
Tréner L. Štajger – V zápase s Karlovkou sme po zlom začiatku dobre dopadli. Kondične sme prevýšili súpera a konečne sme zvládli aj koncovku zápasu.
V zápase s Interom sme pod tlakom obrany strácali veľa lôpt a výsledok je pre nás z tohoto pohľadu ešte lichotivý. Nedodržali sme náš cieľ – hrať cez pivotov, ale musím svojich hráčov aj pochváliť za veľkú bojovnosť a celkom slušnú obranu