Trnava – Košice   83:79   (45:40)

Body: Sečeň 18, Petráš 16, Mlynek 15, Novomestský 10, Michalík 6 (Hanusek 11, Renert 7, Vago 0, Hirner 0)

Trnava – Žilina   80:66

Body: Petráš 36, Mlynek 13, Novomestský 9, Michalík 2, Sečeň 2 (Renert 7, Hanusek 6, Vago 2, Rantúch 2, Predný 0)
Počas víkendu odohrali basketbalisti MBK Trnava svoje posledné zápasy 1.ligy v domácom prostredí.
V sobotu sme sa stretli so svojim najvážnejším súperom v boji o celkové druhé miesto, s družstvom Slávia TU Košice, s ktorým sme po dobrom výkone vyhrali 83:79 (45:40). V zápase sme už viedli aj o 19 bodov, ale tento rozdiel sme neudržali a nakoniec vyhrali len o 4body, čo nás môže mrzieť, lebo v Košiciach sme prehrali o 5bodov a v konečnom účtovaní to môže zavážiť v náš neprospech, lebo máme s nimi horší vzájomný zápas .
V nedeľu sme privítali mladé , ambiciózne družstvo zo Žiliny a vo výbornom zápase sme vyhrali 80:66 (39:39).Víťazstvo sa nerodilo ľahko a od začiatku nás súper agresívne bránil po celom ihrisku, vytváral tlak na našu rozohrávku, ale i napriek tomu sme v druhej štvrtine odskočili na 10 bodov, ale Žilinčania do polčasu vyrovnali na 39:39. V druhej časti zápasu sme kontrolovali hru a nakoniec zápas vyhrali o 14 bodov. Výborný výkon podporený svojimi spoluhráčmi podal hráč Trnavy L.Petráš, ktorý svojou vysokou úspešnosťou streľby(75%) zaznamenal 36 bodov. (trojky 11-8)
Posledné dva zápasy odohráme na ihriskách v Prievidzi a Považskej Bystrice 26. – 27.apríla.