Iskra Petržalka – MBK Trnava   100 : 86

Body: Mlynek 23, Hanusek 12, Sečeň 12, Renert 7, Petráš 5 (Novomestský 13, Vago 8, Lipták 6, Predný 0, Rantúch 0, Melotík 0)

Zápas bez obrán začali lepšie hostia, keď sa ujali vedenia 0:6. Ihneď si domáci tréner zobral oddychový čas a domáci sa upokojili a polčas vyhrali 53:49. V druhej časti hry sa tímy striedali vo vedení, keď domáci nastrieľali 12 trojok. V poslednej časti hry hosťom chýbala bojovnosť a zaslúžene prehrali po bezduchom výkone. Obidve mužstvá sa predstavia v boji o extraligu, kde Trnavčania majú čo oplácať Petržalčanom. Za hostí sa v dobrom svetle predstavil Mlynek (23 bodov) a Novomestský (13 bodov).

tréner Orgler:

V poslednom zápase základnej časti sme cestovali do Bratislavy, kde nás hostilo družstvo MŠK Petržalka. V zápase v ktorom obidve družstvá  už mali zabezpečený postup do finálovej osmičky, mali lepší vstup do zápasu hráči Trnavy a rýchlo viedli 0:6. Po oddychovom čase trénera domácich sa hra vyrovnala a domáci vyhrali prvý polčas 53:49. Celý priebeh prvého polčasu a aj celého zápasu sa hral viacmenej v pokojnej sviatočnej atmosfére, bez nasadenia v obrane – čomu zodpovedá aj celkové skóre , ale súper bol oveľa efektívnejší v útočnej fáze a to rozhodlo o jeho víťazstve v pomere 100:86. V zápase dostali príležitosť všetci  hráči Trnavy.