Prichádza pre Teba veľká zmena, prechod od kadetov k mužom…
Osobne si myslím, že i keď je to pre mňa zmena, tak spolu s mužstvom dokážeme, že vedenie klubu urobilo správny krok, keď mi dalo šancu viesť seniorské družstvo a mňa osobne to zaväzuje k tomu, že odovzdám tomuto družstvu všetky svoje skúseností, ktoré som počas 26 rokov pri basketbale nazbieral. V trnavskom basketbale sa už pohybujem niekoľko rokov a družstvo mužov som viedol už vo viacerých ligových zápasoch ako aj na turnaji v Maďarsku, takže s práce pri mužoch nemám žiadny rešpekt.

Aké si dávaš ciele v tomto ročníku, kde vidíš mužstvo po základnej časti?
Hlavným cielom tohto družstva je, aby sa vytvorila dobrá partia, ktorá nechá v každom zápase na ihrisku svoj najlepší výkon a svojou hrou pritiahne na trnavský basketbal čo najviac divákov. Taktiež chcem dať dostatok priestoru mladým hráčom, ktorí si ho ale budú musieť svojím nasadením a tvrdou prácou zaslúžiť. Určite by som rád videl družstvo po základnej časti v boji o prvé priečky, ale uvidíme akú silu budú mať ostatné tímy a ako to všetko zvládneme my.

V kádri zostali starší hráči, bývalí kadeti Trnavy a pribudli nové tváre ako Ilavský. Si spokojný s kádrom, alebo potrebuje doplnenie?
Čo sa týka kádra, tak máme dostatok kvalitných hráčov najmä na perimetri a taktiež aj na pozícii číslo 4. Uvidíme či sa nám podarí zaplniť dieru po odchode klasických pivotov Sečeňa a Vaga. V kádri máme taktiež až 6 hráčov ročník narodenia 1997 a mladších a dúfam, že sa títo hráči chytia šance a v družstve vznikne zdravá konkurencia, ktorá bude družstvo hnať vpred. Už teraz sa teším na novú sezónu.