BK ŠKP Štart BRATISLAVA – MBK AŠK Slávia TRNAVA 79 : 63 ( 18:15, 32:35, 55:45 )
štvrtiny : 18:15, 14:20, 23:19, 24:9

Body za MBK : Šušanský 12, Švenk 11, Synak 8, Zaťko 8, Labuda 6 ( Rantuch 10, Pinček 6, Lennaertes 2, Vencelík )

Do odvetného zápasu 2. kola Slovenského pohára natúpil ŠKP v kompletnom zložení, trénerovi Trnavy Petrovi Ilkovi chýbali Hanusek, Ábel, Pozdech, Stríž, aj dlhodobo zranený Masaryk. Hostia nezačali najlepšie, už v 2. minúte mali na svojom konte štyri osobné chyby a prehrávali 0:8. Potupne sa však hra vyrovnala a po prvej desaťminútovke prehrávali o tri body 15:18. Najlepšie sa im vydarila druhá štvrtina, ktorú vyhrali o šesť bodov a nebyť množstva zbytočných strát, mohli si do druhého polčasu vytvoriť výrazný náskok. Stav sa prelieval z jednej strany na druhú aj v tretej časti hry a prvú nepríjemnosť pre MBK znamenal odchod z ihriska Zaťka pre päť osobných chýb. Zlom do celého zápasu za stavu 55:54 prinieslo zranenie Šušanského v 32. minúte. Po nešťastnom strete so súperom sa zranil, nehralo sa viacej ako pol hodiny, kým neprišla sanitka. Domáci vycítili svoju príležitosť a keď pre päť faulov museli odstúpiť postupne Labuda a Rantuch, rozhodli o svojom postupe do 3. kola. Trnavčanov prevýšili v doskakovaní a tí im „pomohli“ 29 stratenými loptami. Nepomer bol aj v odpískaných osobných chybách – na strane Bratislavčanov to bolo 15, kým na našej strane 28.
Držíme palce Ivanovi Šušanskému, aby sa zo zranenia čím skorej vystrábil a vrátil sa na palubovku.