Academic ŽU Žilina-Medic MT – MBK AŠK Slávia Trnava 73:85 (38:38)
Body Trnava: Sečen 24, Michalík 20, Novomestský 17/2 trojky, Petráš 10/2, Vago 6, Václav 5/1, Synak
Štvrtiny: 20:21, 18:17, 18:14, 17:33.
Trestné hody: 16/11 – 21/14,
fauly: 20:15, trojky: 3 – 10
Najviac bodov súpera: Hájek 16, Bučák 14, Mičian 13
Tréner LadislavŠtajger: o vyrovnanom priebehu do stavu 68:68 sme sa začali presadzovať hlavne po kondičnej stránke a veľmi
rýchlo sme si vytvorili 10 bodový náskok, ktorý sme umnou hrou ešte zveľadili. O našom víťazstve
v závere už bolo rozhodnuté. Víťazstvo si cením vysoko. Súper hral veľmi dobre. My sme zápas zvládli
s 8 hráčmi, ostatní sú chorí a zranení.
MBK Liptovský Mikuláš – MBK AŠK Slávia Trnava 72:104 (40:45)
Body Trnava:   Petráš 30/7 trojok, Sečen 29, Michalík 19/1, Novomestský 10/2 , Synak 9, Václav 3,
Vago 2,  Rantúch 2.
Štvrtiny: 23:19, 17:26, 19:24, 13:35.
Trestné hody: 34/15 – 25/18,
fauly: 23:25,
trojky: 1 – 5
Najviac bodov súpera: Seman 17, Povolný 15, Bekeč 10, Šotník 9
Tréner Ladislav Štajger: Slabšie postavenie súpera v tabuľke a veľká zima v hale zapríčinili, že sme sa veľmi ťažko rozbiehali. Po
prehranej prvej štvrtine sme ale našli recept na zónovú obranu súpera a naši strelci si s chuti zastrieľali.
Pre mňa je potešiteľné , že s 8 hráčmi sme vyhrali záverečné štvrtiny v obidvoch dovtedy takmer
vyrovnaných stretnutiach so 16 a 22 bodovým rozdielom.