Výsledky:

  1. zápas:Inter BA – Slávia Trnava U14         155:11 (36:2, 94:4, 127:8)
    strelci: P. Veselský – 4, Kotleba – 3, M. Masaryk – 2, Morvay 2

  1. zápas:Inter BA – Slávia Trnava U14         58:7 (20:0, 32:0, 48:2)
    strelci: Pavlech – 5, J. Veselský – 2

Martin Báchorík – vedúci mužstva:
Dnes sme odohrali prvé zápasy proti majstrovskému Interu Bratislava. Výsledky aj napriek našej snahe a bojovnosti hráčov ukázali veľký rozdiel medzi kvalitou oboch družstiev a hlavne v prvom zápase sme sa nedokázali dostať väčšinu zápasu za vlastnú polovicu. Našli sa však aj pozitíva, ktoré tréner družstva Viktor Rusov zdôraznil chlapcom po skončení zápasov – pokiaľ zodpovedne plnia pokyny trénera môžme uhrať prijateľný výsledok aj s majstrom SR.

Na palubovke sa vystriedali postupne všetci hráči, pochváliť treba Pala a Jura Veselských, ktorí sa bodovo presadili v každom zápase, taktiež Alexa Czompolyho za bojovnosť v obrane. Matúš Kotleba strelil aj našu prvú trojku 😉

Ďakujem aj rodičom a fanúšikom, ktorí merali cestu do Bratislavy a povzbudili chlapcov v neľahkom súboji.

 Viktor Rusov – tréner U-14:
Chlapci nastúpili na svoj úvodný ligový dvojzápas proti minuloročnému majstrovi Slovenska, Interu Bratislava. Už úvodné minúty prvého zápasu predznamenali, ako sa vývoj oboch stretnutí bude vyvíjať. Fyzicky zdatnejší a skúsenejší súper našich chlapcov takmer k ničomu nepustil a predčil nás po všetkých herných stránkach. Chlapcom však nemožno uprieť bojovnosť a chuť hrať aj za rozhodnutého stavu. Z pozitívneho hľadiska sa však dá skonštatovať, že táto prvá vážna previerka, odkryla naše najväčšie slabiny, na ktorých budeme v najbližších týždňoch poctivo pracovať. Treba aj naďalej ostať trpezlivý. Z postupným progresom sa časom dostavia aj prvé priaznivé výsledky.

Ďalšie majstrovské zápasy odohráme 3.12.2017 (nedela) doma na Slávii proti Leviciam.

DSC08008