Naši chlapci sa zúčastnili v tejto sezóne pre nás posledného CEYBL turnaja, kde na nás čakali známi súperi v podobe Pardubic, Žiaru, Interu Bratislava a jeden nový rakúsky súper z Viedne.
 Prvý zápas proti Pardubiciam sme stíhali držať krok so súperom, ktorý nás minulý turnaj jasne porazil, až takmer do konca zápasu. Avšak chyby v obrane, slabé odstavovanie a vzniknuté osobné chyby hráčov nás stáli lepší výsledok.
 Druhý zápas proti Interu sme zlepšili obranu, odstavenie, pridali sme bojovnosť a výsledkom bola výhra a jeden z našich najlepších zápasov na CEYBL-i.
Tretí zápas proti Viedni sa odohral po krátkej 2hodinovej prestávke, čo značne ovplyvnilo náš výkon. Avšak únava nie je dostatočné ospravedlnenie za diametrálne odlišný odovzdaný výkon oproti zápasu predtým, bez bojovnosti, ktorý chalani predviedli.
Posledný zápas proti Žiaru sme odohrali ráno v nedeľu. Prvý polčas sa družstvá ešte zobúdzali a aj napriek tomu bol Žiar lepší. V druhom polčase sa sily na ihrisku vyrovnali a boli sme schopní držať so Žiarom krok, aj keď na výhru to nestačilo.
Zatiaľ na každom turnaji na CEYBL-i sa ukázal progres a nebolo tomu inak ani na tomto poslednom. Šancu dostal každý hráč podľa svojich momentálnych možností a schopností. Verím, že nás turnaje správne nabudili na druhú polovicu sezóny, chalani zužitkujú nazbierané skúsenosti a budeme napredovať ďalej.