Slávia Trnava – MBK Karlovka 24:48 (polčas 16:25)
Body Slávia: Strelci: Marko 9, Rakús 4, Savara 4, Chynoranský 3, Schrimpl 3, Bílik 1
V sobotu, 17. marca, hráči U11 odohrali na domácej palubovke zápas proti súperovi z bratislavskej Karlovky. Úvodné minúty zápasu boli vyrovnané, v druhej štvrtine sme dokonca so súperom nachvíľu remizovali. Súper však v druhom polčase zápasu bol o niečo aktívnejší a dokázal uhrať víťazný výsledok.
Naši chlapci však aj napriek prehre odohrali dobrý zápas. V porovnaní s predošlým zápasom, ktorý sme s Karlovkou odohrali na jeseň (s bodovým rozdielom 48 bodov), bolo vidno, že herne sme sa na súpera pripravili oveľa lepšie. Chlapcov treba pochváliť za bojovnosť, viaceré pekné útočné akcie, obranné zákroky.
Tréner Rantuch: Proti družstvu Karlovky sme predviedli dobrý výkon, keď sme mu predovšetkým v prvom polčase boli vyrovnaným súperom. Čiastočne je táto skutočnosť spôsobená aj užším kádrom družstva hostí, avšak predovšetkým je potrebné pochváliť našich chlapcov, ktorí predvádzali oduševnený výkon a bojovali o každú loptu. V druhej polovici začal súper viac dominovať, čo mu napokon prinieslo víťazstvo. Myslím, že v sobotu mohli diváci vidieť kvalitný basketbal s viacerými peknými akciami na oboch stranách a dúfam, že sa náš herný prejav v tomto zápase prenesie aj do zvyšku sezóny.
SLÁVIA DO TOHO!