MBK Karlovka BRATISLAVA – MBK AŠK Slávia TRNAVA 46:47 (polčas 11:21)
Body Slávia: Kuchárek 12, Chmelan, Bejda po 10, Krištof 8, Ugor, Pavlech, Táčovský po 2, Kollár 1
MBK Karlovka BRATISLAVA – MBK AŠK Slávia TRNAVA 50:73 (polčas 24:30)
Body: Kuchárek 24, Pavlech 18, Chmelan 10, Bejda, Krištof po 8, Kollár 4, Kolarovič 1
Blahoželáme našim hráčom k zaslúženým výhram na palubovke MBK Karlovka Bratislava. Chalani podali dobrý výkon v oboch zápasoch. V prvom zápase sme si postupne vybudovali až 22 bodový náskok. Zlom nastal v poslednej štvrtine, ktorú sme prehrali 26:7 (!) a rozbehnutý súper dokázal znížiť na jediný bod. V druhom stretnutí sme celé stretnutie viedli a kontrolovali priebeh zápasu. Napínavý záver sme nepripustili a poslednú štvrtinu vyhrali 31:11. Po včerajších výsledkoch naše celkové prvenstvo v nadstavbovej časti o 5-10 miesto môže ohroziť iba TJ Strojár Malacky, ktorý zdolal Nitru.