MBK AŠK Slávia Trnava – ŠBK Junior Levice 59:78 (15:27, 28:53, 45:61)
Strelci Slávia: Stano Slezák 20, Lukáš Morvay 11, Adam Buček a Juraj Veselský po 7, Palo Veselský a Laco Novák po 6, Martin Masaryk 2 body

Včera U15 odohrala posledný zápas základnej časti, napriek prehre hodnotíme zápas pozitívne a bolo na ňom badať zlepšenie v obrane aj útoku. Druhú polovicu zápasu sme dokonca vyhrali 31:25 a ukázali tak spôsob, akým sa vieme vyrovnať aj súperom z hornej časti tabuľky. Potešil nás bojovný a obetavý výkon tímu v obrane a aj nastrieľaných 59 bodov v útoku. Napriek tvrdej fyzickej hre sme podali disciplinovaný výkon, vyvarovali sme sa zbytočných a nešportových faulov. Stále potrebujeme znížiť počet stratených lôpt (včera 37), z ktorých rezultujú rýchle body súpera a zároveň zvýšiť efektivitu streľby z pod koša (včera len 58 % premenených hodov z vyložených šancí). Celková úspešnosť streľby nášho tímu bola len 30%. Martin Bachorík (vedúci družstva)

Čakajú nás zápasy nadstavbovej časti, prvý dvojzápas odohráme počas víkendu 9-10.2.2019. Rozpis Vám pošlem hneď ako bude zverejnený.

Poďakovanie patrí aj kadetom (trio Kuchárek, Chmelan, Bejda), ktorí nám zabezpečili včera stolík a pomohli organizačne. Za fotky patrí poďakovanie Palovi Kuchárkovi.

SLÁVIA DO TOHO!