MBK Karlovka BA VS MBK ASK Slávia Trnava 111:62

Body: Koza Matej – 21 bodov, 8 získaných lôpt; Augustín Marcel – 16 bodov, 12 doskokov ( Double-double ); Kubovič Lukáš – 8 bodov, 7 doskokov; Savara Michal – 7 bodov; Jursa Jozef – 6 bodov, 9 doskokov; Polakovič Filip – 2 body; Špánik Fedor – 2 body

V Bratislave nás čakal veľmi dobre pripravený súper, ktorý sa od začiatku zápasu prezentoval veľmi agresívnou obranou, ktorá nám robila vážne problémy a súper si vybudoval pohodlný náskok, ktorý bol v konečnom dôsledku rozhodujúcim. Rovnako treba spomenúť veľmi nízku úroveň koncentrácie na začiatku zápasu, čomu sa musíme do budúcna vyvarovať, ak chceme pomýšľať na ďalšie víťazstvá. 

Chlapcov treba pochváliť za druhý polčas, ktorý bol diametrálne odlišný, čo sa odrazilo aj na samotnej hre, kedy sme so súperom hrali vyrovnanú partiu v útoku aj v obrane. Veľmi nás teší progres, ktorý je vidieť od zápasu k zápasu. Je však nevyhnutné, aby sme sa vyvarovali absenciám na tréningových jednotkách, a tak mohli maximalizovať progres. 

Aj keď sme si z Karlovky priniesli prehru, treba si z toho zobrať len to najlepšie a pokračovať vo veľmi dobre rozbehnutej sezóne.