Astrum Levice B – MBK Slávia Trnava 60:70
Ilavský 22, Petráš 15, Michálik 13, Lešický 12, Mlynek 6 (Fekonja 2, Treflík 0, Novomestský 0)

Muži nastúpili do zápasu odhodlane a na začiatku si vytvorili 5 bodové vedenie, avšak súper do konca prvej štvrtiny dokázal stav obrátiť vo svoj prospech a aj preto bol stav po prvej štvrtine 23:19 v prospech domácich. Druhá štvrtina sa niesla v podobnom duchu ako prvá. Po polčase však boli na čele hostia z Trnavy o jeden jediný bod. V tretej štvrtine si Trnaváci dokázali zásluhou zlepšenej obrany vybudovať 10 bodový nádskok, ktorý ale nebol rozhodujúci, pretože ho domáci dokázali znížiť len na tri body. V záverečnej časti pár minút pred koncom si hostia znova vybudovali 9 bodový nádskok, na ktorý už domáci nedokázali odpovedať.