BK Klokani Komárno – MBK Slávia Trnava   84 : 50  (16 : 10, 38 : 21, 54 : 31)

Strelci: Švenk 18 b, Mečiar 9 b, Šuran 8 b, Beluský 5 b, Skubeň a Pozdech po 4 b, Pekarík 2 b, Lelkeš, Koroš, Knapík, Pecník 0 b

Hostia vycestovali na zápas do Komárna bez zraneného Hirnera s odhodlaním sa pobiť o postup medzi osem najlepších tímov ligy. Bohužiaľ okrem úvodných dvoch minút, keď vyhrávali 7 : 2, ostalo ich odhodlanie niekde na ceste medzi Trnavou a Komárnom. Domáci v prvej štvrtine nedali kôš z hry no aj napriek tomu ju vyhrali 16 : 10! V druhej štvrtine pokračovalo trápenie hostí, ktorý zahadzovali aj tie najvyloženejšie pozície a do šatní sa išlo za stavu 38 : 21. Ani druhý polčas nepriniesol v hre hostí zmenu a domáci bez väčšieho úsilia si strážili náskok a doviedli zápas do zaslúženého víťazstva.

Tréner MBK Slávia Trnava Jozef Suchoň:

Aj napriek tomu, že sme vedeli aký basketbal bude Komárno proti nám hrať, tak sme nedokázali prelomiť jeho uzvaretú obranu pod košom. Z výkonu som veľmi sklamaný a nechápem prečo prišlo k takémuto skratu celého družstva, ktoré podalo zatiaľ svoj najhorší výkon sezóny a za predvedenú hru si nezaslúžilo vyhrať. Dúfam, že túto prehru dokážeme odčiniť v niektorých z nasledujúcich zápasov. Taktiež si budeme musieť zápas rozanalyzovať a urobiť opatrenia, aby sa podobný výkon už nikdy nezopakoval!